Siparişim ne zaman teslim edilir?

sitemizden verilen siparişler 3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilmektedir. Tahmini teslimat süresi bölgelere göre değişebilmekle beraber ortalama 2-5 iş günü içerisinde gerçekleşir.

Siparişimi nasıl takip edebilirim?

Sitemize üye müşteriler hesaplarına giriş yapıp sipariş kargo takip bölümünden siparişlerini takip edebilirler. Üye olmayan müşterilerimiz ise anasayfada yer alan "Sipariş Takibi" bölümünden e-mail adresleri ve sipariş numaraları ile siparişlerini takip edebilirler

Hangi kargo firmaları ile çalışıyorsunuz? Kargo ücretleri nedir?

MNG ve Aras Kargo ile anlaşmamız mevcuttur.

Sipariş süreçleri nasıl ilerlemektedir?

Siparişinizi oluşturduktan sonra sırasıyla "Sipariş alındı-Paketlendi-Kargoya Verildi-Teslim Edildi"şeklinde ilerlemektedir.

İade süreci nasıl işler ?

İade Gönderileri Mng Kargo ile yapılmaktadır. İade ürünlerinizi kuryeye teslim ederken firmamıza ait sözleşme kodunu ve faturada yer alan iade adresini belirterek iade işlemlerinizi kargo ücreti ödemeden gerçekleştirebilirsiniz. Almış olduğunuz ürünün ambalajını açmadan/tahrip etmeden//bozmadan, ürünü kullanmadan fatura tarihinden itibaren otuz (30) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası, sipariş numaranızı da içeren bir dilekçe veya iade formu ile iade ediniz. Mng Kargo İade Kodu:492 919 424

Siparişimi iptal etmek istiyorum ne yapmalıyım?

Tüketici hakları gereği, vermiş olduğunuz siparişinizden cayma hakkınızı siparişiniz kargoya teslim edilmeden önce de kullanabilirsiniz. Bunun için siparişinizin kargoya teslim edildi bilgisi e-mail ile bildirilmeden önce müşteri hizmetlerine iptal etmek istediğiniz siparişiniz ya da ürünle ilgili bilgi vermelisiniz. Eğer siparişiniz kargoya teslim edilmişse tüketici koruma kanunu gereği otuz (30) gün içerisinde iade hakkınızı kullanabilirsiniz.

Nasıl ödeme yapabilirim?

Kredi kartı ile ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR